Чи можу я відкрити декілька облікових записів?

ТАК, Chess.com тепер дозволяє кожному учаснику мати ДВА акаунти, за умови узгодження зі службою підтримки. Без схвалення від служби підтримки, занотованого у обліковому записі, це все ще вважається за різновид шахрайства.  

Існує багато причин, чому вам може знадобитися другий обліковий запис. Деякі люди вважають за краще тестувати нові дебюти з облікового запису, де їм не доведеться турбуватися про свій рейтинг, або це може бути прагнення залишити певні партії приватними. Або ви можете мати обліковий запис, щоб просто грати з нього запізно увечері, коли ви втомилися. Так багато всіляких причин! Але є й дещо, що ви НЕ повинні робити маючи два облікових запису.
Якщо у вас є два облікові записи, ви НЕ можете:
  • Грати з цих облікових записів один проти одного, навіть якщо партії без рейтингу
  • Грати в одну гру у шахи за голосуванням з обома обліковими записами
  • Грати в ті самі шахи для 4 гравців або інши варіанти шахів з обома обліковими записами
  • Брати участь в одному турнірі з обома обліковими записами
  • Залишати коментарі з обох обліковок в одній темі форуму або обговоренні
  • Використовувати обліковий запис як обліковий запис для "speed run"

Інші речі, про які варто знати:

  • Преміум статус не поширюється на другий обліковий запис. Якщо ви хочете отримати доступ до власного преміуму в обох облікових записах, вам слід оплатити його на обох.
  • Якщо ви порушите правила в одному обліковому записі, це вплине на обидва облікові записи - якщо ви слали лайки з одного облікового запису, й можливість спілкування вимкнено, обидва облікові записи буде вимкнено. Якщо один обліковий запис буде закритий через шахрайство, інший також буде закритий.
  • Будь-яка спроба використати обидва облікові записи з метою зловживання, переслідування або ображання іншого учасника призведе до закриття обох облікових записів.
  • У деяких особливих випадках може бути дозволений третій акаунт. Якщо ви запитуєте третій акаунт, будь ласка, напишіть до служби підтримки перед створенням акаунта, а також перед тим, як використовувати форму нижче. Зверніть увагу, що треті акаунти мають набагато менше шансів бути схваленими.

Якщо ви хочете створити другий обліковий запис, ви можете створити його. Але перш ніж використовувати другий обліковий запис для чогось, ви повинні надіслати запит на схвалення для використання.

Створюючи обліковий запис, будь ласка, оберіть початковий рівень досвіду, максимально наближений до вашого реального рейтингу:

Новачок = 400, Початківець = 800, Середній = 1200 та Експерт = 1600

Якщо ваш онлайн рейтинг більше 2000, будь ласка, зазначте це у формі нижче.Якщо ви гравець із спортивним званням, будь ласка, заповніть форму підтвердження звання, щоб одержати альтернативний акаунт.

Якщо попередній акаунт було закрито через порушення правил Чесної гри, й ви прагнете подати запит щодо створення нового акаунту, скористайтеся формою на створення нового акаунту  тут.

Облікові записи Speed run заборонені!

Якщо ви дивились популярних шахових стрімерів, певно, ви бачили, що подекуди хтось із них виконує «Speed run», використовуючи новий обліковий запис, щоб якомога швидше накопичити рейтинг.

Зазвичай такі речі не дозволені, й є формою обману, яку ми звемо «маніпулюванням рейтингом» або «мішками з піском». Зробити таке на власний розсуд залишається швидким шляхом втратити власний обліковий запис!

Однак стрімери, які співпрацюють із Chess.com, мають особливий виняток із цього правила для розважальних цілей. Команда Fair Play уважно стежить за «Speed run» акаунтами, та зрештою усі очки, що втрачені через зустріч із таким облковим записом, повертаються суперникам.

Облікові записи також чітко позначені, щоб їх могли побачити будь-хто, хто грає проти них, наприклад, ось профіль одного з облікових записів Хікару Накамури для «Speed run»:

Інакше подібні речі не дозволені, й це відбувається лише за спеціальним схваленням персоналу Chess.com. Будь ласка, не створюйте свій власний обліковий запис «Speed run», інакше ви втратите не тільки його, але і ваш звичайний обліковий запис буде закрито через шахрайство!