Як створити обліковий запис?

Ласкаво просимо на Chess.com! Перш ніж почати гру, вам потрібно створити обліковий запис. Це дуже просто!

Щоб переглянути кроки для додатку на Android, натисніть тут, а для додатку на iOS натисніть тут.
На домашній сторінці Chess.com натисніть одну із кнопок реєстрації ліворуч на сторінці:

Або просто натисніть сюди!  https://www.chess.com/register

Так ви потрапите до сторінки реєстрації:

Оберіть Ім'я користувача та вкажіть його у відповідному полі. Ваші опоненти побачать це ім'я, коли почнуть грати з вами у шахи. Це може бути ваше справжнє ім'я або будь-яке інше, якщо воно відповідає нашим правилам спільноти. Якщо хтось вже зареєстрував це ім'я, ви побачите пропозицію обрати інше ім'я.

Тепер вкажіть Вашу адресу електронної Пошти у відповідному полі. У вас повинна бути можливість перевірити цю адресу трохи згодом, інакше ви не зможете отримати листа для активації облікового запису! Переконайтеся, що вами вказано  діючу  адресу пошти, куди ви зможете увійти. Ваша електронна адреса не є загальнодоступною, її побачите лише ви!
Оберіть надійний пароль! Він має складатися не менш, аніж із шости символів, включаючи літери та цифри. Аби бути максимально впевненими у надійності, ви можете додати до нього великі літери, або навіть спеціальні символи! Якщо у вас занадто слабкий пароль (наприклад, 123456), спробу його створити буде відхилено.
Оберіть свій рівень майстерності! Як добре ви граєте у шахи? Від рівня залежить ваш початковий рейтинг:
    Новачок у шахах: 400
    Початківець: 800
    Середній: 1200
    Досвідчений: 1600
Після цього натисніть на кнопку Зареєструватися, щоб почати грати у шахи! Все дуже просто!
Важливо! Аби користуватися сайтом українською, ви можете обрати у головному меню Налаштування - Мова та вказати Українська.
Тепер перевірте свою пошту! Хоча ваш обліковий запис вже працює, вам потрібно активувати обліковий запис, використавши посилання, що надійде на пошту!
Ви не зможете спілкуватися в чаті або розміщувати повідомлення на форумі, доки не активуєте свій обліковий запис!
Якщо ви не можете знайти повідомлення у власній пошті, перевірте папку зі Спамом. Якщо ви не знаходите його навіть там, зверніться до служби підтримки, і ми активуємо обліковий запис для вас!

Реєстрація за допомогою Facebook, Google або Apple 

Ви також можете зареєструватися використовуючи вже існуючий обліковиій запис в соціальній мережі!
Виберіть Зареєструватися за допомогою Apple,  Google або  Facebook  та увійдіть до свого аккаунту у соціальній мережі.
Після цього поля з ім'ям користувача та адресою пошти будуть заповнені даними з вашого облікового запису у соціальній мережі. За бажанням, ви можете змінити їх перш, аніж натиснути на кнопку "Грати зараз".
Цей обліковий запис буде пов'язаний з вашим обліковим записом Chess.com, і вам не знадобиться створювати пароль для облікового запису. Ви зможете входити на наш сайт за допомогою свого облікового запису у соціальній мережі, але більш надійним способом залишається вхід за допомогою імені облікового запису та паролю!