Як створити обліковий запис?

Ласкаво просимо на Chess.com! Перш ніж почати гру, вам потрібно створити обліковий запис. Це дуже просто!

Щоб переглянути кроки для додатку на Android, натисніть тут, а для додатку на iOS натисніть тут.
На домашній сторінці Chess.com натисніть одну із кнопок реєстрації ліворуч на сторінці:

Або просто натисніть сюди!  https://www.chess.com/register

Так ви потрапите до сторінки реєстрації: 

Зареєструйтеся за допомогою електронної пошти, Facebook, Google або Apple

Натисніть кнопку "Зареєструватися", щоб зареєструватися, використовуючи адресу електронної пошти, або ж ви можете зареєструватися, використовуючи обліковий запис у соціальній мережі! 
Якщо ви вирішили зареєструватися за допомогою Facebook, Google або Apple, вам буде запропоновано увійти до свого облікового запису у цій соціальній мережі. 
Після того, як ви ввійдете до обраної соціальної мережі, інформація для входу з обраного вами акаунта буде використана для вашого нового акаунту на Chess.com.
Акаунт буде пов'язано до вашого облікового запису на Chess.com, і вам не потрібно буде вигадувати пароль для нього. Ви увійдете до акаунту, увійшовши до обраної вами соціальної мережі! 
Далі оберіть  свій рівень майстерності! Як добре ви граєте у шахи? Від рівня залежить ваш початковий рейтинг:

    Новачок у шахах: 400
    Початківець: 800
    Середній: 1200
    Досвідчений: 1600

Натисніть " Продовжити", після чого вам буде запропоновано обрати електронну пошту та пароль:

ПРИМІТКА: Якщо ви вирішили створити обліковий запис за допомогою соціальних мереж, вам не потрібно виконувати цей крок

Введіть свою електронну пошту. Це має бути електронна пошта, до якої у вас є доступ, інакше ви не зможете отримати активаційний лист для активації вашого облікового запису! Тому обов'язково обирайте справжню електронну пошту, яку ви зможете перевірити! Ваша електронна пошта не є загальнодоступною інформацією, її зможете побачити тільки ви!
Оберіть надійний пароль! Паролі повинні містити щонайменше шість символів, а хороші паролі використовують не тільки літери але й цифри. Для більшої надійності ви можете додавати великі літери або навіть спеціальні символи! Якщо ваш пароль занадто слабкий (наприклад, 123456), його не буде дозволено для викорстування. 
Натисніть Продовжити, щоб обрати ім'я користувача! Це ім'я, яке бачитимуть інші гравці під час гри у шахи. Це може бути ваше справжнє ім'я або будь-яке інше, якщо воно відповідає нашим правилам спільноти. Якщо хтось інший вже вибрав ім'я, ви побачите повідомлення з проханням обрати щось інше.

Ви майже впоралися! Далі обираємо тему:

Як ви хочете, щоб виглядала ваша шахівниця та фігури? Це можна змінити або налаштувати після того, як ви створите свій обліковий запис!
Оберіть варіант та натисніть "Продовжити"
Далі оберіть друзів, з якими ви хочете зв'язатися!

Ви можете обрати друзів з Facebook або запросити їх електронною поштою. Натисніть "пізніше", щоб пропустити цей крок.
Усі нові акаунти отримують 1 тиждень Діаманту безкоштовно!

Натисніть "Скористайтеся 1 БЕЗКОШТОВНИМ тижнем", щоб отримати безкоштовний тиждень Діаманту, розблокувавши усі функції на сайті! 
Якщо ви не хочете цього робити, ви можете натиснути "Ні, дякую".
Нарешті, виберіть, чи хочете ви ввімкнути сповіщення чи ні:

Це остаточний параметр вашого нового акаунта! Натисніть " Добре" або "Ні, дякую", та ви готові почати грати в шахи! Ось так просто!

Не забудьте перевірити власну пошту! Хоча ваш обліковий запис вже працює, вам потрібно активувати обліковий запис, використавши посилання, що надійде на пошту!
Ви не зможете спілкуватися у чаті або розміщувати повідомлення на форумі, доки не активуєте свій обліковий запис!
Якщо ви не можете знайти повідомлення у власній пошті, перевірте папку зі Спамом. Якщо ви не знаходите його навіть там, зверніться до служби підтримки, й ми активуємо обліковий запис для вас!

Після активації акаунту вам також знадобиться зіграти десять партій будь-якого типу, щоб цілком розблокувати акаунт та отримати можливість писати повідомлення та спілкуватися у чаті у звичайному режимі.