Чому я не можу користуватися чатом або залишати повідомлення в форумі?

Якщо ви нещодавно приєдналися до chess.com і помітили, що не можете користуватися певними можливостями, це може пояснюватися різними причинами!

Вам потрібно активувати свій обліковий запис!

Власники облікових записів, які не пройшли активацію, не зможуть користуватися чатом або розміщувати повідомлення в форумах! Щоб активувати свій обліковий запис, ви повинні натиснути на посилання в листі для активації, яке було відправлено вам при її створенні! Лист буде відправлено на пошту, яку ви вказали при створенні облікового запису.
Якщо ви не отримали листа, повідомте про це до служби підтримки! Ми подбаємо про те, щоб активувати ваш обліковий запис!

Не можете спілкуватися у чаті?

Якщо ви раніше мали змогу залишати повідомлення, а наразі втратили таку можливість, на ваш обліковий запис могли бути накладені обмеження. Це може пояснюватися такими причинами.
Повідомлення схожі на спам: навіть звичайні повідомлення можуть іноді викликати спрацьовування спам-фільтру сайту та призвести до відключення вашої записи від чату. Зазвичай це відбувається, коли ви відправляєте однакові повідомлення багатьом користувачам або розміщуєте однакове повідомлення в профілях багатьох користувачів. Наша система вважає це спамом, і може відключити ваш обліковий запис від чату! Зверніться до служби підтримки, якщо це сталося з вами!
Грубість та образи: шахи можуть викликати сильні емоції, іноді важко встояти перед спокусою сказати своєму противнику пару слів. Однак, подібна поведінка не є припустима на chess.com, а неодноразові порушення можуть призвести до того, що вам заблокують можливість спілкування! Якщо ви думаєте, що це з вами сталося, зверніться до службу підтримки, і ми все обговоримо!