Як повідомити про помилку або внести пропозицію?

Якщо ви помітили якусь проблему або непрацюючу можливість у нас на сайті, або навіть друкарську помилку, відправте нам повідомлення про помилки або пропозицію!

Найшвидший спосіб відправити таке повідомлення - з використанням команд швидкого меню Повідомити про помилку або Внести пропозицію. Ці команди дозволяють відправити повідомлення про помилку або пропозицію безпосередньо розробникам!
Якщо ви не володієте англійською мовою, але хочете передати розробникам повідомлення про помилки або пропозицію, робіть знімки екрану і звертайтеся до служби підтримки support@chess.com українською мовою - ваше повідомлення буде передано.

Після натискання на команду Повідомити про помилку або Внести пропозицію у правому нижньому кутку екрану відкриється меню з додатковими можливостями:

Затисніть праву кнопку миші, щоб виділити рамкою область екрану, де знаходиться баг, або з якою пов'язано вашу пропозицію. Введіть у текстовому полі поруч з виділеною областю опис проблеми або пропозиції. Якщо ви обвели не ту область, натисніть на значок з кошиком, щоб видалити виділення рамкою:

Ви також можете вибрати іконку з олівцем або стрілкою, щоб малювати або створювати стрілки на екрані.

Кнопка Blackout дозволить вам зафарбувати чорним будь-яку область на екрані, яку ви хочете приховати від нас із міркувань приватності.
Кнопка з колом дозволить вам змінити колір рамки або стрілок. За умовчанням вибраний червоний колір.
Коли ви залишите на знімку екрана все потрібні зауваження, вкажіть свою адресу пошти у верхньому полі меню та будьте готовими описати проблему у нижньому полі і натисніть на кнопку Send, щоб надіслати знімок екрана розробникам.

Це надішле сторінку разом із усіма вашими примітками та основними моментами безпосередньо розробникам Chess.com для ознайомлення!