Чому я не можу користуватися чатом або залишати повідомлення на форумі?

Якщо ви нещодавно приєдналися до chess.com та помітили, що не можете користуватися певними можливостями, це може пояснюватися різними причинами!

Вам потрібно активувати свій обліковий запис!

Власники облікових записів, що не пройшли активацію, не зможуть користуватися чатом або розміщувати повідомлення на форумах! Щоб активувати власний обліковий запис, ви повинні натиснути на посилання у листі для активації, який було відправлено вам при створенні облікового запису! Лист буде відправлено на пошту, яку ви вказали при створенні облікового запису.
Якщо ви не отримали листа, повідомте про це до служби підтримки! Ми подбаємо про те, щоб активувати ваш обліковий запис!

Не можете спілкуватися у чаті?

Якщо ви раніше могли залишати повідомлення, а тепер втратили таку можливість, на ваш обліковий запис накладені обмеження. Це може пояснюватися наступними причинами.
Повідомлення схожі на спам: навіть звичайні повідомлення можуть іноді викликати спрацьовування спам-фільтру сайту, та привести до відключення вашого облікового запису від чату. Зазвичай це відбувається, коли ви відправляєте однакові повідомлення багатьом користувачам або розміщуєте однакове повідомлення в профілях багатьох користувачів. Наша система вважає це спамом, й може відключити ваш обліковий запис від чату! Зверніться в службу підтримки, якщо це сталося з вами!
Грубість та образи: шахи можуть викликати сильні емоції, іноді важко встояти перед спокусою сказати опоненту пару слів. Однак, подібна поведінка не припустима на chess.com, а бегаторазові порушення можуть призвести до того, що вам заблокують можливість спілкування! Якщо ви думаєте, що це з вами сталося, зверніться до служби підтримки, і ми все обговоримо!