Про Щоденні шахи

Щоденні шахи також звуть Заочними, або  шахами за листуванням. Ця історична назва пов'язана зі спільністю цього виду мережевих шахів із партіями, які грали шахисти минулого, відсилаючи на великі відстані ходи поштою. В обох випадках, партії можуть тривати багато днів або місяців, а гравці - замислюватись над кожним ходом по декілька діб.
Наприклад, в заочній партії з контролем 3 дні на хід кожному з супротивників дається по 72 години на обмірковування кожного ходу. На кожен наступний хід знову дається по 3 дні. Контроль часу у Щоденних шахах завдається на один хід, а не на усю партію.
У щоденних шахах ви можете закрити сайт, та й партія буде спокійно чекати вашого повернення. Багато бажаючих грають не одну, а відразу багато щоденних партій одночасно!

Як почати нову партію у Щоденні Шахи

Оберіть у головному меню  Щоденні шахи та натиснути на Нова Партія.

Це приведе вас до меню Play, де ви зможете обрати бажану партію.

Звідти натисніть у випадаючому віконці бажані налаштування часу:

Обравши налаштування часу, ви можете натиснути кнопку "Грати", щоб знайти відповідаючий вимогам виклик, АБО, ви можете додатково налаштувати гру, завдавши іще деякі додаткові параеметри, як то :
Швидкість ходів - це буде фільтрувати для Вас гравців, середня швидкість ходів яких дорівнює або менша за будь -який з обраних вами варіантів. Ви можете перевірити власну середню швидкість ходів у власній статистиці.
Мінімум зіграних ігор - введіть число, щоб торимати таких гравців, які закінчили стільки скільки Вами заначено ігор або більше.
Уникайте програшів за часом - дозвольте цьому паремтри допомогти Вам уникнути гравців з високим відсотком (понад 10%) тайм-аутів.
Лише для преміум-користувачів - перемикання цього параметра дозволить Вам грати лише з власниками золотого, платинового або дімантового статусу на сайті. Щоб побачити цю опцію, ви повинні самі стати учасником преміум -класу.
Примітка: Майте на увазі, що встановлення вузьких обмежень у налаштуваннях може призвести до тривалого очікування пошуку суперника, який відповідає вашим вимогам.