Як грати у Шахи Наживо?

Оберіть  у лівій частині екрана Грайте

Ви перейдете на нове вікно, де зможете обрати деякі опції. 
Якщо вам вже подобаються налаштування, ви можете натиснути кнопку "Грайте", щоб негайно розпочати нову гру! В іншому випадку, ви можете змінити налаштування часу, натиснувши на випадаючий перелік над кнопкою "Грайте".   

Натиснувши на час, ви отримаєте більше варіантів контролю часу на гру, якщо хочете зіграти швидше або повільніше: 

Час для партії наживо завдає загальну кількість часу для кожної сторони. Час для партії у Щоденні шахи завдає кількість часу, яку кожен гравець отримає на кожен хід. Щоб дізнатися більше про різні налаштування часу, натисніть тут. Щоб дізнатися про щоденні шахи, натисніть тут.

Персоналізований виклик

Створюючі виклик на персоналізовану партію, ви зможете додатково налаштувати деякі параметри.

  • Суперник - за замовчуванням вам буде підібрано випадкового гравця. Ви можете змінити цей параметр, щоб кинути виклик одному з ваших друзів, натиснувши на слово "випадковий", та обравши гравця, якому відправите виклик. 
  • Діапазон рейтингу - тут ви можете обрати діапазон рейтингу вашого суперника. У цьому вікні дещо багато інших опцій, якщо ви граєте в щоденні шахи.
  • Рейтингова - вимкніть цю опцію, якщо не хочете, щоб результат партії змінив ваш рейтинг. 
  • Я граю за - це дозволяє обрати колір фігур (ця опція з'явиться, тільки якщо ви вимкнете опцію "рейтингова")

Варіанти - натиснувши на випадаюче меню типу гри (там, де на зображенні вище написано "Стандарт"), ви можете обрати один з багатьох видів варіантів шахів, таких як "Шахи-960", "Тришахові шахи" тощо. Вивчіть про варіанти тут.

Турніри

Тут ви побачите відкриті турніри, до яких ви можете приєднатися. Більше інформації тут.