Як позбутися розривів зв'язку / лага?

Ви можете вжити ряд заходів, аби позбутися від частих проблем із лагом та розривами зв'язку, якщо ви вдічуваєте такі у своїх партіях.
  1. Регулярно видаляйте куки та очищуйте кеш! Це найпростіший спосіб поліпшити швидкодію вашого комп'ютера. Після цього потрібно закрити браузер (не кілька вкладок, а цілковито усі!). Й заново відкрити сайт Сhess.com.
  2. Поставте на паузу будь-які завантаження та роздачі із вашого комп'ютера. Завантаження великого файлу займає канал зв'язку та може викликати лаг!
  3. Закрийте будь-які вкладки браузера із потоковим відео або музикою - вони так само займають канал. При проблемах зі зв'язком краще утриматися й від трансляції власної гри у мережі.
  4. Вимкніть розширення браузера. Іноді вони займають багато місця у пам'яті комп'ютера або змінюють JavaScript та інші програми, які використовуються Сhess.com, або у той чи інший спосіб погіршують якість зв'язку. Краще відключати їх під час гри!
  5. Перевірте у диспетчері завдань, чи немає таких програм, які займають багато місця у пам'яті, та закрийте їх на час гри.
  6. Якщо у вас відкрито занадто багато вкладок у браузері, намагайтеся закрити усі, окрім Сhess.com. Навіть, коли ніхто не дивиться відео, і нічого не завантажуєте, кожна вкладка займає дещо пам 'яті.
  7. Переконайтеся, що ваш браузер оновлено до останньої версії. Якщо ви використовуєте Internet Explorer, спробуйте перейти на Chrome або Firefox.
  8. Оптимізуйте підключення до сервера у налаштуваннях Шахів наживо. Ми підтримуємо декілька видів з'єднання, аби наші користувачі мали можливість обрати оптимальний для власного браузеру, маршрутизатору та ISP. Читайте тут інструкції з налаштування підключення.
  9. Використовуйте дротове з'єднання. Іноді проблеми пов'язані із нестабільним підключенням через Wi-Fi. Спробуйте наблизитись до джерела зв'язку (якщо ви далеко від нього) або використовувати дротове з'єднання.
Якщо ви спробували усе вищеперелічене, але нічого не допомагає, зверніться до свого провайдера зв'язку. Швидше за все, вам потрібно перейти на більш швидке з'єднання. На серверах Chess.com компенсується до 1000 мілісекунд (1 секунди) лага, але якщо ваш пінг набагато вище, вам буде важко грати в шахи онлайн.

Аби перевірити власний пінг, введіть команду / ping у чаті Шахів наживо.