Як користуватися попередніми ходами?

Для успіху у бліці та кулі вам не обійтися без попередніх ходів або, як їх іще звуть - премувів. Такий хід робиться перш, ніж трапиться Ваша черга ходу!

Переконайтеся, що попередні ходи увімкнуті у налаштуваннях на сторінці Шахи Наживо.

Коли ви робите попередній хід, він буде виконаний автоматично та майже без витрати часу у відповідь на будь-який хід противника.
Аби зробити такий хід, лише посуньте фігуру на потрібну клітину, поки противник ще замислився. Хід буде підсвічено на дошці червоним.
Ось приклад:

Тут чорні тільки щойно зробили хід d5, що підсвічено жовтим, а потім, поки противник іще не відповів, заготовили попередній хід Кc6, що підсвічено червоним. Кінь ще не зайняв клітину c6, але це трапиться автоматично, миттєво у відповідь на будь-який хід супротивника. Навіть якщо білі візьмуть пішака ходом exd5, хід Кc6 все одно буде відтворено, хоча він і не є вигідний!
Будьте обережні! Попередній хід може виявитися зівком
Щоб скасувати попередній хід, на комп'ютері натисніть на праву кнопку миші, або на сенсорному екрані - на ту фігуру, яка повинна зробити хід.
На кожен попередній хід має витрачатися 0.1 секунди вашого часу. Якщо витрачається більше часу, значить, ви відчуваєте сильний лаг.
Якщо ваш попередній хід неможливий за правилами, після ходу вашого опонента (наприклад, коли ваш король потрапить під шах), завданий Вами попередній хід буде скасовано, отже вам доведеться пошукати іншу відповідь!
Я можу зробити кілька попередніх ходів наперед?
Так! Ви можете запланувати до п'яти ходів при черзі ходу вашого супротивника. Вони будуть виконані автоматично у тому порядку, в якому ви їх робили, за винятком вищезгаданих обмежень.