Що таке турніри Арена?

Турніри Арена - це швидкі, насичені боротьбою змагання, де ви намагаєтеся заробити якомога більше очок за певний обсяг часу. У турнірі Арена немає раундів. Гравці об'єднуються у нові пари безперервно після завершення партій, поки не закінчиться відлік часу.

Як приєднатися до турніру Арена?

Ви можете знайти список майбутніх та поточних турнірів, натиснувши "Турніри" на вкладці "Нова партія":

Ви також можете побачити кілька найближчих турнірів на власній сторінці "Турніри", на яку ви можете перейти, навівши курсор на " Грайте" у лівому меню сайту та натиснувши "Турніри". Розклад усіх турнірів Арена, а також додаткову інформацію про те, як знайти турнір та приєднатися до нього, ви можете знайти тут!

Отже, тепер ви знаєте, як приєднатися до турніру на арені, але як це все працює?

Як здійснюється підбір супротивників?

Супротивників буде обрано таким чином, щоб їх рейтинг (або кількість очків, цей параметр завдається організатором) був максимально наближений до вашого але, при цьому партії починалися як найшвидше.  Починайте грати якомога швидше, щоб отримати найбільше перемог та очок!

Як нараховуються очки?

Ви отримуєте їх за перемоги! Перемога приносить 2 очка, нічия - 1 очко, а поразка - 0.

Що таке серія перемог?

При виграші кількох партій поспіль, кожна наступна перемога приносить більше очок! За другу перемогу поспіль ви отримаєте 3 очки, а за третю і кожну наступну - по 4 очки. Серії перемог приносять більше очок!

Як визначаються переможці?

Переможцем арени стає той, хто набрав більше очок! Тривалість Арени визначається при її створенні та залежить від контролю часу.

Якщо буде дкілька гравців з рівними очками, то перемога буде за тим, у кого найдовша серія перемог у партіях в турнірі. Якщо і в цьому випадку результат буде рівним, то переможе гравець з найбільшою кількістю перемог загалом. Якщо і тут буде рівний результат серед можливих призерів, то переможцем буде визнано гравця із найменшою кількістю поразок у турнірі.