Як аналізувати зіграні партії?

Користувачам нашого сайту доступні не тільки звіти про партії, але їх комп'ютерний аналіз! Перейти до аналізу можна двома способами:

Завершіть партію або відкрийте її у власному Архіві іта натисніть на кнопку Аналіз:

Якщо ви вже переглядаєте звіт про партію, то можете обрати вкладинку Аналіз праворуч від Звіт.
Після цього відкриється запис партії із комп'ютерним аналізом кожного ходу, а якщо ви поставите відмітку у клітині Показати варіанти продовження, то побачите найсильніші лінії для обраного ходу:

Натисніть на кнопку у вигляді шестерні Налаштування у верхньому правому куті, аби налаштувати, як саме движок аналізує партію:

  • Глибина аналізу: кількість полуходів, на яку движок аналізує кожен хід при підготовці звіту про партію. Залежно від рівня підписки можна обрати від 20 до 30 полуходів.
  •  Час аналізу: кількість секунд, що движок витрачає на оцінку обраного вами ходу. Можна брати від 5 секунд до нескінченності (движок не буде зупинятися).
  • Лінії програми: кількість ліній - найсильніших відповідей на обраний хід із варіантами. Можна обрати від однієї до п'яти.

  • Показати... дозволяє показати або приховати оцінку ходу, найсильніший хід, шкалу оцінки та маркування ходів кольорами.
  • Якщо обрано маркування ходів кольорами, ви можете включити або відключити маркування різних груп ходів окремо для вас та вашого опонента.

Графіки

Ви можете відобразити або приховати різні графіки під дошкою із партією
  • Рахунок: відображає графік з оцінкою, що змінюється на кожному ходуі а також маркерує кольором окремі групи ходів.
  • Різн. з найкращим ходом: відображає різницю між обраним і найкращим ходом. Якщо кращий хід був зроблений на дошці, хід у графіку не відображається.
  • Час: відображає час, що витрачено на роздуми щодо кожного ходу.
  • Серйозність: Це індикатор, що вказує, де під час грі мали місце критичні ходи. Смуги вказують на коливання на користь відповідного кольору.
  • Фон сайту: показує, які тактичні теми виникали на дошці в певний момент партії. На їх основі ми рекомендуємо вам навчальні завдання у звіті про партії.

Як експортувати мій аналіз?

Щоб експортувати свій аналіз, натисніть на кнопку Завантажити під записом гри.

Натиснувши її, ви прямуєте до сторінки завантажень. Переконайтеся, що ви обрали потрібну клутину, щоб включити варіанти та оцінки аналізу у збережену партію!

Тепер досить натиснути зеленукнопку, і партія у форматі PGN буде збережена у вказане вами місце на комп'ютері.
Згодом аналіз можна буде завантажити, обравши в меню Вчитися ---> Аналіз:

Оберіть Завантажити PGN та скопіюйте текст PGN у вікно.