Що є Ключові моменти?

Ключові моменти - це можливість повного аналізу партії, що доступна без обмежень усім преміальним передплатникам, та - один раз на добу усім користувачам взагалі.

Після аналізу партії, перейдіть до вкладинки Моменти або натисніть на помаранчеву кнопку Ключові моменти:

Ви маєте змогу дізнатися щодо переломних моментів власної партії, коли оцінка позиції коливалася на той або інший бік, в залежності від зробленого ходу:

Перший ключовим моментом найчастіше стає останній теоретичний хід у партії (на підставі бібліотеки дебютів Chess.com).
Стосовно кожного ключового моменту ви дізнаєтеся оцінку позиції та оптимальне продовження на думку двигунця. На останньому теоретичному ходу ви побачите, як раніше складалася боротьба у цій позиції за Базою партій.
Натискаємо на кнопку Наступний вирішальний момент!

Якщо під час ключового моменту ви діяли не найсильнішим чином, вам буде надано можливість підсилити свою гру. Натискання на "Повторити" дозволить вам повернутися до позиції та знайти найсильніший хід.
Переглянувши усі ключові моменти, ви повертаєтеся до Звіту про партію:

Наприкінці партії ви побачите власну точність у грі, а також точність після роботи над помилками, якщо ви намагалися виправити допущені вами помилки.
Мені вдалося додати тільки +2.01, тому що я власноруч знайшов у можливість посилити свою гру, а в іншому випадку я скористався підказкою (і цей хід відзначено піктограмою зі збільшувальним склом).