Про суперадмінів, адмінів та координаторів

Клуб - чудове місце для спілкування, участі у матчах, консультаційних партіях та інших подіях! У користувачів, які керують клубом, може бути декілька ролей.

Координатор

Координатор може створити новий матч, клубний турнір або консультаційну партію. Координатори не можуть змінювати ролі, банити, додавати користувачів або інакше управляти ними.

Ось які можливості керування клубом має координатор:

Адміністратор

У адміністраторів наявні усі можливості координаторів, а також можливість створювати Новини і запрошувати, банити, виганяти та блокувати інших користувачів. (Адміністратори не можуть банити та виганяти суперадмінів. Тут інформація, щода заміни суперадміна вашого клубу, якщо такий не з'являвся на сайті)
Ось які можливості керування клубом має адмін:

Суперадмін

Суперадмін має усі можливості адміна і координатора, крім того він може редагувати профіль клубу, видаляти закритих користувачів та робити інших користувачів суперадмінамі. Творець клубу є першим адміном, і тільки він може створювати інших суперадмінів. У всіх суперадмінів залишається можливість видаляти та позбавляти повноважень інших суперадмінов. Обережно обирайте, кому ви надаєте повноваження!
Ось які можливості керування клубом має суперадмін: