Як змінити вид дошки та фігур?

Ви можете налаштувати колір дошки, вигляд фігур, фон, та навіть звуки ходів, перейшовши до налаштувань у нижньому лівому кутку сторінки та обравши пункт меню "Тема" або "Дошка та Фігури".

Дошка та Фігури

У цьому меню ви можете обрати бажаний стиль фігур та колір дошки з переліку.

Ви можете обрати, чи потрібно показувати координати (або ж вимкнути їх), який вид нотації буде використовуватися для запису ходів та багато іншого.
Налаштовуючи стиль дошки та фігур, праворуч ви побачите, як будуть виглядати дошка та фігури.
Обравши потрібні налаштування, не забудьте натиснути кнопку ЗБЕРЕГТИ, аби запам'ятати зміни.

Тема

Користувачам Chess.com надано великий вибір готових тем з відповідним поєднанням звуків ходів, фону, виду дошки та фігур.

Ви можете обрати будь-яку з них у переліку або ж налаштувати або ж налаштувати тему "на вибір", щоб використовувати власне поєднання звуків ходів, виду дошки та фігур. Ви можете обрати одне з попередньо налаштованих зображень для фону або завантажити власне.

Спробуйте різні поєднання, аби знайти найкраще для вас!
Якщо згодом ви захочете змінити дошку або фігури, не редагуючи власну тему, ви можете просто повернутися до Дошка та фігури та змінити там дошку або фігури. Це збереже ваш фон та звуки переміщення, але змінить вигляд дошки та/або фігур. Ви можете повернутися до тем й повторно ввімкнути власну спеціальну тему пізніше, якщо хочете!
Щоб переглянути кроки для Android, натисніть тут, а для iOS натисніть тут.