Як задати позицію для гри проти бота?

Ви зустріли цікаву позицію у недавній партії, і ви бажаєте спробувати різні можливі ходи проти комп'ютера? Ви самі створили дивну позицію і хочете дізнатися, що він в ній запропонує? Ви легко можете розташувати на дошці будь-яку потрібну вам позицію й розігрувати її з будь-яким з десятків ботів, від новачків до Пола Морфі та Хікару Накамури!
Задати потрібну позицію й перейти до гри проти комп'ютера можна у деклька різних способів:

Розіграти позицію з власної партії

Ваш противник передчасно залишив гру? Ви припустилися вражаючої помилки й бажаєте її виправити? Що б не сталося за дошкою, ви завжди можете повернутися до партії і побачити, що могло б статися. Ось як це зробити!

Відкриємо партію у власному архіві.
Натиснемо на кнопку "Аналіз" або "Огляд партії":

Перейдемо до потрібної позиції й оберемо "Потренуватися, граючи проти комп'ютера":

Ваша партія відновиться з обраного ходу, але вже проти комп'ютера!

Тренувати потрібний дебют

Ви хочете грати проти комп'ютера певний дебют? Як його вибрати? Все дуже просто.
Перейдемо до розділу  Дебюти у меню Навчатися й оберемо потрібний дебют для тренування.

В описі дебюту натиснемо на "Потренуватися, граючи проти комп'ютера", щоб почати партію проти комп'ютера з позиції на дошці.

Ми будемо грати за того, хто ходить першим у наведеній позиції! Щоб грати іншим кольором, натисніть на "Змінити сторони"

Розіграти задану вами позицію

Ви також можете зіграти проти комп'ютера, відтворивши на дошці будь-яку позицію на власні вподобання! Оберемо у меню Навчатися розділ Аналіз:

Розгорнемо меню Позиція

і розташуємо фігури на дошці так, як нам потрібно. Ви можете задати будь-яку позицію, навіть неможливу за правилами звичайних шахів!
Знову оберемо кнопку "Потренуватися, граючи проти комп'ютера":

і подивимося, як комп'ютер впорається із нашою позицією! За замовчуванням ми граємо проти програми на максимальному рівні, але можемо натиснути на кнопку Змінити бота

та обрати будь-якого бота, стримера або відомого шахіста!