Як надіслати пропозицію товаришувати?

Щоб надіслати запит на дружбу лише натисніть на ім'я користувача. Це можна зробити як в архіві зіграних партій, так і в чаті партії або якщо ви знайдете користувача завітав до пункту меню 'Користувачі'.

Натисніть на ім'я користувача та оберіть Додати у друзі у спливаючому вікні:

Запит на дружбу можна також надіслати безпосередньо на сторінці користувача:

Або, наведіть мишку на пункт меню Спілкування, оберіть розділ Друзі:

Введіть ім'я користувача вашого друга у пошуку та натисніть Додати у друзі:

Усі ці дії призведуть до одного й того ж результату - ваш запит на дружбу буде надіслано користувачеві.
У користувача, який отримав ваш запит потоваришувати, буде три варіанти: прийняти, відхилити або проігнорувати:
  •         Якщо ваш запит буде прийнято, ви побачите ім'я користувача у переліку власних друзів, та його/її ім'я користувача буде синього кольору в чаті.
  •         Якщо ваш запит буде відхилено, то він анулюється, відтак ви не отримаєте жодного сповіщення.
  •         Якщо ваш запит буде проігноровано, ваш запит на дружбу залишиться на сторінці переліку друзів цього користувача доти, доки він/вона не приймуть або не відхилять його.
Примітка: існує обмеження на надсилання не більше 20 запитів на дружбу. Якщо ви відправили занадто багато запитів, та вони були проігноровані (тобто залишаються активні), ви не зможете надіслати більше запитів, доти, доки не анулюєте ці надіслані запити. Ознайомтеся з цією статтею, у якій йдеться як анулювати надіслані запити на дружбу.

Видалити друга

Якщо ви хочете видалити когось з переліку ваших друзів, це можна зробити, натиснувши на ім'я користувача в чаті або на вкладці друзі, а потім обрати Видалити друга.
Користувач не отримає повідомлення про те, що ви видалили його зі списку ваших друзів.

Ви також може видалити друга безпосередньо з переліку друзів у пункті меню 'Спілкуватися', далі в підпункті 'Друзі' або за посиланням chess.com/home/friends