Що відбувається, коли когось спіймають на шахрайстві?

Якщо хтось спійманий на шахрайстві, це означає, що ми виявили, що він робить щось із цього  переліку.
Коли користувача викривають у шахрайстві, його обліковий запис набуває закриття, та йому забороняється створювати нові облікові записи.
Крім того, рейтингові очки будуть повернуті суперникам, які програли йому у партіях, де гравець порушив правила Чесної гри.

Якщо обліковий запис користувача, якому ви програли, буде закрито за порушення правил Чесної гри у партії проти вас, ви отримаєте електронного листа, отакого змісту:

Ви також зможете зрозуміти, чи хтось був закритий за шахрайство, за значком поряд з його ім'ям користувача у вашому архіві партій. Якщо ви наведете курсор на значок, ви побачите, чому обліковий запис було закрито:

Якщо хтось, проти кого ви грали, був закритий за порушення правил чесної гри, може пройти до 7 днів, перш ніж вам відшкодують втрачені пункти рейтингу. Якщо ви все ще не отримали електронного листа, через 7 днів, будь ласка, зверніться до служби підтримки, та ми розглянемо ваше звернення.
Якщо ви маєте підозру, що хтось із ваших суперників, шахраював, будь ласка, повідомте про нього! Не пишіть про це у профілі, чаті або іншим чином публічно - не звинувачуйте користувача, а лише повідомте нам про це, так ми подбаємо про все інше.